Rüyada afetten kaçmak

Rüyada afetten kaçmak gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada afetten kaçmak gördüyseniz:

  • Seyahatlaer söz konusu olabilir.

Rüyada afetten kaçmak özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye işarettir.

Rüyada doğal afetten kurtulmak kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada afetten kurtulmak kazancının düşeceğine, ailesinde gerginlikler yaşanacağına, maddi açıdan çok zor günlerin geleceğine rivayet eder.

Rüyada sel afeti görmek içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada doğal afetleri görmek yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada hortum afeti görmek kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, fakirliğinin biteceğine, mal ve varlık sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sürünerek kaçmak düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, ticarete atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölen birinden kaçmak tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments