Rüyada adımlarını saymak

Rüyada adımlarını saymak çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok günah işleyeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, beklenilen takdiri alacağına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, söylediklerinin çıkacağına, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına işarettir.

Rüyada adımlarını saymak gördüyseniz:

  • Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilir, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada adım saymak yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada adımlarını saymak hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına, dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna alamet etmektedir.

Rüyada hızlı adımlarla yürümek yeni iş teklifleri alacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, verilen emeklerin boşa gideceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına delalettir.

Rüyada adımı duymak istediği kadar çocuğun allah tarafından kendisine nasip edileceğine, kazancının çoğalacağına inanılır.

Rüyada adım atamamak işini layığı ile yerine getireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine işarettir.

Rüyada adım atmak akabinde de acı çekerek vefat edeceğine, mesleğindeki statüsünün de artacağına delalettir.

Rüyada uygun adım yürümek çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, bu sayede kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine alamet eder.

Rüyada zor adım atmak başarılı bir kariyere sahip olacağına, onu isyan noktasına getireceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments