Rüyada adım saymak

Rüyada adım saymak yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, böylece daha büyük adımlar atılacağına, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, işlerinin sarpa saracağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada adım saymak gördüyseniz:

  • İlgi alanlarınızı genişletebilir, farklı kültürlerden kişilerle biraraya gelebilirsiniz.

Rüyada adımlarını saymak kimseye haksızlık etmeyeceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına delalet eder.

Rüyada adım saymak bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada hızlı adımlarla yürümek çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adımı duymak insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, mutluluğunun daim olacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada adım atamamak yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada zor adım atmak konforundan da ödün vereceğine, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına alamet eder.

Rüyada uygun adım yürümek üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına inanılır.

Rüyada adım atmak özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments