Rüyada adama tükürmek

Rüyada adama tükürmek dertlerinin biteceğine, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, onlardan büyük hayır göreceğine, duyguların karşılık bulacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, yaşanan güzel olayların çok geride kalacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, bu kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına işaret eder.

Rüyada adama tükürmek gördüyseniz:

  • Sevgilinizle görüşmek üzere program yapıp, kendinizi hazırlamamalısınız.

Rüyada adama tükürmek tüm dileklerin tutacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine yorulur.

Rüyada ağzina tükürmek kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, hayatının bir düzene kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kum tükürmek ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, ters giden bazı durumların düzeltileceğine işarettir.

Rüyada sinek tükürmek kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına, islamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada balgam tükürmek daha iyi yerlere geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, rüya sahibinin yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğine tükürmek gireceği işlerde başarı elde edeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına inanılır.

Rüyada taş tükürmek düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine işaret eder.

Rüyada karınca tükürmek aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına ve hem kendisini hem ana babasını üzecek bir duruma düşeceğine, dinine bağlı kalacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments