Rüyada açılmış şemsiye görmek

Rüyada açılmış şemsiye görmek zorlukların kolaylıkla aşılacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, kişinin tek başına kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete vesile olacağına, kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada açılmış şemsiye gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi paylaşmanız anlaşılmanızı kolaylaştırabilir.

Rüyada açılmış şemsiye görmek bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, yılmayacağına, bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına delalettir.

Rüyada açılmamış şemsiye görmek sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada şemsiyeyi kırmak o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine işarettir.

Rüyada mavi şemsiye görmek çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada şemsiyeyle yürümek idealist davranacağına, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine alamet eder.

Rüyada şemsiyeyle yağmurda yürümek kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, daha yüksek bir noktaya geleceğine alamet eder.

Rüyada şemsiye kapatmak kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine alamet eder.

Rüyada şemsiye uçmak işin düzeltileceğine, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, iflas edeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments