Rüyada açılmamış şemsiye görmek

Rüyada açılmamış şemsiye görmek duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, rüya sahibinin yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada açılmamış şemsiye gördüyseniz:

  • Olayların olumlu taraflarına odaklanmalısınız.

Rüyada açılmamış şemsiye görmek sosyal hayatını da askıya alacağına, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına yorulur.

Rüyada açılmış şemsiye görmek ikinci bir şans vereceğine, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şemsiyenin kırıldığını görmek tüm kalbi ile allah’a döneceğine ve bu sayede dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına, çok kötü günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ters şemsiye görmek fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine alamet eder.

Rüyada şemsiye uçmak çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine inanılır.

Rüyada yeni şemsiye görmek kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına işarettir.

Rüyada şeffaf şemsiye görmek iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine, gönlündeki gibi sevileceğine yorulur.

Rüyada şemsiye istemek çalışmalarının karşılığını alacağına, allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments