Rüyada açık kapıyı kapatmak

Rüyada açık kapıyı kapatmak maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kendine döneceğine, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, üzüleceğine ve ağlayacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada açık kapıyı kapatmak gördüyseniz:

  • Çevrenizde size yardım etmek isteyen veya bir şekilde yardımı dokunabilecek olan kişiler olabilir.

Rüyada açık kapı kapatmak patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına, zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada açık kapıyı kapatmak işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kabri açık görmek maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine, etrafındaki bazı kişiler ile tartışacağına işarettir.

Rüyada açık pencereyi kapatmak sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada açık pencere kapatmak kendisinden hayır beklenemeyen dosta, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada açık pencereleri kapatmak rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, zorlukları teker teker aşacağına, muradının gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada kapısı açık ev görmek makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kapısı açık kafes görmek gönlünce bir yaşamı olacağına, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments