Rüyada açık kapı kapatmak

Rüyada açık kapı kapatmak güvenini sarsacağına, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, büyük başarılara imza atacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine inanılır.

Rüyada açık kapı kapatmak gördüyseniz:

  • Detaycı olmanız yanlışların önünü kesebilir.

Rüyada açık kapıyı kapatmak düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına delalettir.

Rüyada açık kapı kapatmak aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, şansın çalışmaya başlayacağına inanılır.

Rüyada açık pencereleri kapatmak ortaya bazı projeler koyacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada açık pencereyi kapatmak çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına yorulur.

Rüyada açık pencere kapatmak rüyayı gören kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kabri açık görmek üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına, üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz açık kapı görmek sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına yorulur.

Rüyada kapısı açık kafes görmek başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments