Rüyada açan gül görmek

Rüyada açan gül görmek olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, işinin gücünün rast gideceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, parasal ferahlığa çıkılacağına, refaha erişileceğine, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada açan gül gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerden farkınız sizin istediğinizi almış olmanız olacak.

Rüyada yeni açmış gül görmek kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, büyük sıkıntıları olmayacağına rivayet eder.

Rüyada açan gül görmek çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada açmış gül görmek mali gücünü yitireceğine, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına delalet etmektedir.

Rüyada gülün açtığını görmek başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz gül açtığını görmek yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine işarettir.

Rüyada açan kırmızı gül görmek aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada açmış pembe gül görmek karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sebep olacağına alamet etmektedir.

Rüyada gül açtığını görmek kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments