Rüyada aç olduğunu söylemek

Rüyada aç olduğunu söylemek aile bireyleri arasında sürtüşmeler olacağına, aile bireylerinden birine iş kurulacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, herhangi bir zarara uğranmayacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine delalet eder.

Rüyada aç olduğunu söylemek gördüyseniz:

  • Tatil sürecinde, işle ilgili konuları zekice ele almalısınız.

Rüyada aç olduğunu söylemek hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada anahtarla kapı açtığını görmek işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, işlerin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeği aç bırakmak yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada aç bebek görmek güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, zor günlerden geçeceğine işaret eder.

Rüyada tek gözünü açamamak girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezar açtığını görmek onlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada elinde çiçek açtığını görmek bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, umutsuzluk yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada aç köpek doğurmak ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments