Rüyada abide görmek

Rüyada abide görmek şansın bir türlü dönmeyeceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine, dertlerin çözüme kavuşacağına, itibarını geri kazanacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, yeni işlere gireceğine, olumsuzlukların da kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine, kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine tabir olunur.

Rüyada abide gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizde bulunan sizden yaşça büyük kişilere karşı biraz temkinli olmanız gerekiyor.

Rüyada abiden hamile kalmak kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına alamet eder.

Rüyada abiden kaçmak yeni mallara kavuşacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine delalettir.

Rüyada abide görmek mutlu ve hafif hissedeceğine, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada abiden hediye almak itibarda meydana gelecek değişikliğe, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza alamet etmektedir.

Rüyada abiden para almak kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments