Rüyada abdestsiz olmak

Rüyada abdestsiz olmak evlilik yolunda engeller çıkacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, sorunlarını gidereceğine, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine delalet eder.

Rüyada abdestsiz olmak gördüyseniz:

  • Zekanızın çok iyi derecede çalışması sizi hırslı bir yapıdan uzaklaştırarak kurnaz bir kişiliğe sürükleyebilir.

Rüyada cami içinde abdest almak çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine alamet eder.

Rüyada büyük abdest yapmak ve görmek çok büyük özgüven kazanacağına, ömür boyu devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının abdest aldığını görmek mali krize gireceğine, bankadaki hesabının kabaracağına delalettir.

Rüyada küvete büyük abdestini yapmak zenginleşeceğine, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına alamet eder.

Rüyada büyük abdeste kurt görmek korkularının sona ereceğine, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye rivayet etmektedir.

Rüyada abdest alan erkek görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına işarettir.

Rüyada teyemmüm abdesti almak sevdiklerinin hep yanında olacağına, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına inanılır.

Rüyada abdest almak namaz kılmamak üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments