Rüyada abdest suyu içmek

Rüyada abdest suyu içmek hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, sıkıntıdan kurtulacağına delalettir.

Rüyada abdest suyu içmek gördüyseniz:

  • Şimdilik müdahale etmemekte fayda var.

Rüyada abdest suyu içmek beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, çok hayırlı işlere girileceğine inanılır.

Rüyada başkasına abdest suyu dökmek bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada abdest suyu aramak çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, ona kol kanat gereceğine işaret eder.

Rüyada bulanık suyla abdest almak sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada su olmadan abdest almak daha çok iş yapacağına, eşiyle bazı konularda ters düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada deniz suyuyla abdest almak yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada abdest için su aramak maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada çamurlu suyla abdest almak aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments