Rüyada abdest almak istemek

Rüyada abdest almak istemek dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına inanılır.

Rüyada abdest almak istemek gördüyseniz:

  • O konuda inadı bırakın.

Rüyada abdest almak istemek geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada akarsuda abdest almak iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, düşmanlarının güçleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük abdestini donuna yapmak içine fesat düşeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tuvalette küçük abdest bozmak şansının, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada namaz kılmak abdest almak büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük abdest yapmak yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, yetim sevindireceğine tabir olunur.

Rüyada büyük abdesti yaptığını görmek kazancının sağlam ve sabit olacağına, bu düzenin bir gün değil, ömür boyu süreceğine, yeni yatırımlar yapacağına yorulur.

Rüyada büyük abdestini tuvalete yapmak her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments