Rüyada abdest almak için su bulamamak

Rüyada abdest almak için su bulamamak hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, işlerinin aksayacağına, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, yol kat edeceğine, ilerleyeceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, gidilecek yönün belirleneceğine tabir olunur.

Rüyada abdest almak için su bulamamak gördüyseniz:

  • Sizi seven kişiler yükselmenizde yardımcı olacaklar.

Rüyada abdest almak için su bulamamak herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada büyük abdestin eline bulaştığını görmek uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına yorulur.

Rüyada büyük abdestinin üstüne bulaştığını görmek adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, dünya işlerinden elini eteğini çekerek yaşamaya ve yaşamdan beklentilerin en aza indirileceğine işarettir.

Rüyada abdest alacak yer bulamamak toparlanacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine delalet eder.

Rüyada su bulamamak emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına inanılır.

Rüyada gül suyuyla abdest almak istediği makama geleceğine, genç kimselere eğitim vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada deniz suyundan abdest almak allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına alamet eder.

Rüyada abdest suyu vermek sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments