Rüyada abdest alana su dökmek

Rüyada abdest alana su dökmek sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, rızkının genişleyeceğine, aile saadetinin artacağına, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, zor durumların sona ereceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada abdest alana su dökmek gördüyseniz:

  • Seçeneklerinizi bilmeniz özel yaşamınızda gerekli değişiklikleri yapmanızı sağlayabilir.

Rüyada abdest alan birine su dökmek çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, gözyaşının dineceğine, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada abdest alana su dökmek bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine yorulur.

Rüyada abdest suyu dökmek hiç istemediği işlere gireceğine, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına delalet eder.

Rüyada birine abdest suyu dökmek arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada başkasına abdest suyu dökmek yaşam refahının düşeceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına delalettir.

Rüyada abdest alan kişiler görmek her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada abdest alan birilerini görmek birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada abdest alan erkek görmek çok sağlıklı olunacağına, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments